Vítáme Vás na stránkách

Ubytování Turnov

Ubytování Turnov Vám nabízí levné ubytování na okraji města Turnova s výhledem do Českého ráje.

Ubytování Turnov - jak se k nám dostanete, kde nás najdete

Pohled na pokoj ubytování TurnovDostupnost do tohoto ubytování Turnov je možná autobusem, který je vzdálen 400 metrů od  ubytování (zastávka Nová Ves / Turnov Valdštejnsko směr Turnov - Jičín, Turnov - Troskovice nebo Turnov - Rovensko pod Troskami), vlakem 1800 metrů (zastávka Sedmihorky směr Turnov - Jičín), vlakem 2000 metrů (zastávka Turnov město směr Turnov - Jičín) nebo autem které si můžete zaparkovat u ubytování. Vzdálenost ubytování je: Praha 90 km, Mladá Boleslav 25 km, Brno 270 km. Pokud se rozhodnete nás navštívit ZDE..... se můžete podívat kde nás najdete.

Používáte li navigaci, zadejte prosím do Vaší navigace Mírová pod Kozákovem, U Rybníka.

Prosím přečtěte si pečlivě, jak se k nám dostanete.

Pokud pojedete z Prahy nebo z Liberce, tak pojedete směr Jičín pořád po hlavní silnici kolem Lídlu ( na kruhovém objezdu rovně ). Po ujetí asi 800 m od Lídlu je po levé straně benzínová pumpa Benzina. Po ujetí dalších 500 m je odbočka doleva na Sekerkovy Loučky tam odbočíte a pojedete dalších 500 m do kopečka. Na horizontu je již cedule U Rybníka Mírová pod Kozákovem. Mezi druhým a třetím domem je odbočka doleva mezi ploty a na sloupu je žlutá cedule s červeným  nápisem ubytování. Odbočíte doleva a pojedete až na konec.

Pokud pojedete od Hradce Králové, Jičína, tak pojedete směr Turnov. Asi dva kilometry před Turnovem jsou Sedmihorky po projetí Sedmihorek pojedete ještě zhruba 1200 metrů, po ujetí této vzdálenosti bude odbočka doprava směr Sekerkovy Loučky. Po odbočení doprava pojedete do kopečka, kde na horizontu je již cedule U Rybníka Mírová pod Kozákovem. Mezi druhým a třetím domem je odbočka doleva mezi ploty. Odbočíte doleva a pojedete až na konec.


Těšíme se na Vaši návštěvu. Ubytování Turnov.